Co nas wyróżnia?

 

dlaczego1Firma meblomex powstała w 1996 roku jako przedsiębiorstwo zbudowane na wieloletniej rodzinnej tradycji i doświadczeniu w produkcji mebli. Założyciel firmy, Jacek Żmuda, od najmłodszych lat obserwował pracę swego dziadka, który w niewielkim warsztacie wytwarzał niepowtarzalne meble z drewna litego. Zdobyta wiedza i umiejętności zaowocowały stworzeniem prężnie działającego przedsiębiorstwa, które od lat wychodzi naprzeciw różnorodnym wymaganiom rynku, dzięki nowoczesnym technologiom i elastycznej strukturze organizacyjnej.

Nasza firma produkuje meble przeznaczone dla obiektów użyteczności publicznej, takich jak biura, hotele, galerie handlowe, a także dla klientów indywidualnych. Zajmujemy się kompleksową realizacją  przedsięwzięć poprzez doradztwo techniczne, logistykę, transport i montaż mebli. Dzięki doświadczeniu i otwartości z powodzeniem wprowadzamy w życie nawet najbardziej ambitne i unikalne projekty.  Rzetelność i jakość tworzonych przez nas rozwiązań zyskały potwierdzenie dzięki wpisowi firmy do Europejskiego Rejestru Renomowanych EuroRenoma.
W trosce o zasoby przyrodnicze stale udoskonalamy procesy produkcyjne.  Stosujemy wyłącznie materiały  spełniające restrykcyjne przepisy, co pozwala nam tworzyć meble przyjazne środowisku naturalnemu.

        

 

Zobacz prezentację!

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Skontaktuj się z nami.

 

Kontakt