Praca

Przedstawiciel Handlowy ze znajomością języka niemieckiego

 Wymagania:

- doświadczenie w branży stolarki drzwiowej

- znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

- znajomość obsługi komputera

- prawo jazdy kat. B

- dyspozycyjność

- zaangażowanie w powierzone zadania.

 Zakres obowiązków:

- aktywna sprzedaż drzwi wewnątrzlokalowych

- mailowy i telefoniczny kontakt z partnerem niemieckojęzycznym (niemiecki producent drzwi)

- okolicznościowy udział w delegacjach zagranicznych (Niemcy)

- opracowywanie ofert na stolarkę drzwiową dla klientów

- współpraca w zakresie kompleksowej obsługi klienta.

 Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności

- długotrwałą współpracę

- możliwość rozwoju

Stolarz

Wymagania:

- Doświadczenie w pracy na stanowisku stolarza

- Umiejętność korzystania z urządzeń i maszyn stolarskich

- Umiejętność czytania rysunku technicznego

- Umiejętność pracy w grupie

- Dokładność

- Mile widziana przynajmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

- Składanie mebli z gotowych elementów

- Obróbka pojedynczych elementów

- Praca z wykorzystaniem elektronarzędzi: frezarki, wiertarki, szlifierki

- Kontrola jakości produktu końcowego

- Możliwość wyjazdów zagranicznych na montaż mebli.

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o długotrwałą współpracę

- Atrakcyjne wynagrodzenie

- Gwarantowane ubezpieczenie w Polsce i zagranicą

- Dodatkowe ubezpieczenie grupowe

- Ubrania robocze oraz niezbędny sprzęt.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Skontaktuj się z nami.

Kontakt